Nowoczesne Solarium

Do zaoferowania naszym gościom posiadamy 7 komfortowych i przestronnych kabin do opalania w tym jedną z tubą do opalania na stojąco. Każda z nich wyposażona jest w wygodne krzesło, półeczkę, dezodorant, mleczko do demakijażu, waciki, podajnik z papierem, wieszak, okularki do opalania, doświetlone lustro oraz oczywiście duże, nowoczesne łóżko solarium firmy megaSun.

Wszystkie nasze solaria posiadają nowe, podwójnie brązujące lampy. Każde z nich różni się od siebie mocą, agresywnością oraz udogodnieniami.

Kabina/Łóżko nr. 5 charakteryzuje się wyjątkowymi lampami o nowych normach opalania "New Technology".  Są to lampy potrójnie brązujące, zapewniające jeszcze trwalszą i głębszą opaleniznę, a mocą odpowiadające śródziemnomorskiemu słońcu w zenicie.  Na tym łóżku ryzyko poparzenia jest ograniczone, a wskazany czas opalania to min. 10 min.  

Łóżko to jest idealne dla posiadaczy jasnej karnacji (fototyp I,II), dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z opalaniem, osób z wrażliwą skórą lub skłonną do uczuleń oraz dla osób, które pragną wyrównać i utrwalić istniejącą już opaleniznę.

Kabina/Łóżko  nr. 1,4 i 6 to solaria o średniej mocy. Wyposażone są w lampy podwójnie brązujące. Łóżka te charakteryzuje duża przestronność co daje nam bardzo wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo posiadają opcję Leg Tanner stworzoną dla tych, którym nogi opalają się opornie.

Łóżka te przeznaczone są dla każdego fototypu skóry oprócz fototypu I.

Kabina/Łóżko nr. 3 i 7 również posiadają lampy podwójnie brązujące ale bardziej agresywne. Przeznaczone są dla zaawansowanych graczy oraz dla osób o fototypie III,IV i V.

Kabina nr.7 jest łóżkiem stojącym. Wyposażone jest w platformę wibrującą VbraNano - opalanie i ujędrnianie w jednym czasie!

Nasz wykwalifikowany personel do każdego gościa podchodzi indywidualnie. Służymy radą oraz dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Przychodząc do naszego Centrum Opalania możesz zawsze liczyć na naszą pomoc. Dobierzemy łóżko oraz czas opalania idealnie do Twoich potrzeb <3

 

 

Know-how, wizje i doświadczenie: na tej podstawie tworzy się nowoczesne i bezpieczne solaria, na tej podstawie wytycza się nowe trendy, jednym słowem powstaje megaSun...
 
Badania, rozwój, produkcja oraz najlepsi konstruktorzy i specjaliści KBL Solarien-AG zapewniają najnowocześniejszą technikę, ukierunkowane innowacje, jak również najwyższą precyzję wykończenia, a dzięki temu jakość solariów marki megaSun.
Przy użyciu światowych rozwiązań KBL podkreśla swój technologiczny prymat w dziedzinie solariów. MegaSun to w chwili obecnej jedna z najlepszych linii urządzeń do opalania na świecie.

Kosmetyki Australian Gold

W naszej ofercie posiadamy bezkonkurencyjne kosmetyki do opalania (na słońcu i w solarium) Austalian Gold. Marka ta została ogłoszona zwycięzcą w kategorii luksusowy kosmetyk do opalania 2018. Słynie z najwyższej jakości, fantastycznej pielęgnacji skóry i wspaniałych rezultatów opalania.

Australian Gold posiada w swoim asortymencie różnorodną gamę produktów przeznaczonych do każdego rodzaju skóry i na każdy budżet. W naszej ofercie znajdują się:

- kremy do  opalania na bazie naturalnych i natychmiastowych bronzerów

- opóźnione bronzery DHA, które działają na zasadzie samoopalaczy -      kolor staje się widoczny w ciągu 2-4 godzin, a utrzmuje się ok. tygdonia

- balsamy po opalaniu i przedłużaczye opalenizny w jednym

Australian Gold numer 1 na świecie <3

Media Społecznościowe

SUNSET 2019

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Nie ma większej satysfakcji niż zadowolony klient! Jeżeli jesteś jednym z nich,  podziel się z nami swoją opinią na naszych portalach społecznościowych. Oznacz nas! @sunsetgdynia #sunsetgdynia

Gdynia Władysława IV 46

tel:  731 757 757

mail: info@sunsetgdynia.pl

Sunset Centrum Opalania