pon. - sob. 10:00 - 21:00

nd. zamknięte

Media Społecznościowe

SUNSET 2019

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Nie ma większej satysfakcji niż zadowolony klient! Jeżeli jesteś jednym z nich,  podziel się z nami swoją opinią na naszych portalach społecznościowych. Oznacz nas! @sunsetgdynia #sunsetgdynia

Gdynia Władysława IV 46

tel:  731 757 757

mail: info@sunsetgdynia.pl

Sunset Centrum Światłoterapii

Nici rewitalizujące PDO

W jakim celu warto 
zastosować nici?

Efekty

Skóra po zabiegu

Nici PDO to naturalne stymulatory tkankowe, które odmłodzą Twoją skórę i pozwolą na jej widoczne zagęszczenie – szybkie efekty zabiegu widoczne są przede wszystkim w okolicy szyi, twarzy oraz dekoltu.
Są jednym z narzędzi w medycynie estetycznej, stosowanym w zabiegach rewitalizacji, regeneracji i liftingu skóry. Wykorzystują naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Umożliwiają również wzmocnienie mięśni i ścięgien, a tym samym odzyskanie efektu elastycznej i napiętej skory.

 W jakim celu warto zastosować nici?
- w celu odmłodzenia i podniesienia owalu twarzy, likwidacji “chomików” i poprawy konturów twarzy, 
- w celu regeneracji, przywrócenia gęstości i sprężystości skóry pod oczami, na policzkach, szyi i dekolcie.* wyraźnie widoczne podniesienie opadniętych tkanek
* odżywienie i rozświetlenie skóry
* zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion, brzucha, ud
* zmarszczki oraz bruzdy zostają wyraźnie spłycone, 
* skóra odzyskuje gęstość i sprężystość,
* w trakcie kolejnych tygodni po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się proces rewitalizacji skóry. 
* skóra staje się młodsza, bardziej jędrna i zwarta. 
Efekt poprawy kondycji skóry utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy, w zależności od rodzaju użytych nici.Po zabiegu PDO na Twojej skórze mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia, które mogą utrzymać się przez kilka godzin. Niekiedy w okolicach nakłuć występują niewielkie siniaki, jest to związane przede wszystkim z użyciem igły podczas zabiegu, miejscem jego wykonania oraz poziomem wrażliwości Twojej skóry.
Nici PDO wchłoną się bezboleśnie po okresie ok. 24 miesięcy. W tym czasie możesz w pełni cieszyć się efektami jędrnej i napiętej skóry. Jeżeli chcesz utrzymać Twoją skórę w doskonałej kondycji przez długi czas, możesz zdecydować się na ponowienie zabiegu po upływie 2 lat.