pon. - sob. 10:00 - 21:00

nd. zamknięte

Media Społecznościowe

SUNSET 2019

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Nie ma większej satysfakcji niż zadowolony klient! Jeżeli jesteś jednym z nich,  podziel się z nami swoją opinią na naszych portalach społecznościowych. Oznacz nas! @sunsetgdynia #sunsetgdynia

Gdynia Władysława IV 46

tel:  731 757 757

mail: info@sunsetgdynia.pl

Sunset Centrum Światłoterapii

MAKIJAŻ PERNAMENTY

W CELU WYBRANIA ODPOWIEDNIEJ METODY ORAZ OMÓWIENIA STRATEGII UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
731 757 757

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez ok. 1 miesiąc. Niech rosną i stają się naturalne wtedy łatwiej będzie nam ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszczy się, wykonaj peeling i nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli Twoja cera jest tłusta – oczyść ją przed zabiegiem. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment przez co Twój makijaż będzie bardziej trwały.

Po zabiegu

Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 50%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta podczas której kształt i kolor jest korygowany i jeśli trzeba wzmacniany. Po zabiegu makijażu permanentnego brwi dbaj o skórę wokół nich szczególnie delikatnie.

Przeciwwskazania

- ciąża, karmienie piersią
- stany zapalne(gorączka)
- zaawansowana cukrzyca
- choroby skóry (łuszczyca, bielactwo)
- choroby krwi
- przyjmowanie leków sterydowych, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych
- choroby nowotworowe