pon. - sob. 10:00 - 21:00

nd. zamknięte

Media Społecznościowe

SUNSET 2019

Wasze zadowolenie to dla nas priorytet

Nie ma większej satysfakcji niż zadowolony klient! Jeżeli jesteś jednym z nich,  podziel się z nami swoją opinią na naszych portalach społecznościowych. Oznacz nas! @sunsetgdynia #sunsetgdynia

Gdynia Władysława IV 46

tel:  731 757 757

mail: info@sunsetgdynia.pl

Sunset Centrum Światłoterapii

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Brwi Pudrowe - Satin Touch

Dopigmentowanie

Stary Makijaż Permanentny

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

To brwi wykonane metoda pudrowa z tzw. Satin Touch
Cie­nio­wa­nie satynowe jest nie­zwy­kle sub­tel­ne, de­li­kat­nie pod­kre­śla brwi bez zbyt cięż­kie­go efek­tu ma­ki­ja­żu.
Delikatne budowanie warstw pig­men­tu spra­wia, że brwi nie ma­ją jed­no­li­te­go na­sy­ce­nia, są wy­cie­nio­wa­ne w ta­ki spo­sób, że­by do złu­dze­nia przy­po­mi­na­ły na­tu­ral­ny puder. Brwi wy­ko­na­ne tą tech­niką są ja­śniej­sze u na­sa­dy oraz bar­dziej na­sy­co­ne przy koń­ców­ce.
Jest ro metoda najlepsza do uzyskania naturalnych brwi, które bę­dą per­fek­cyj­nie za­ry­so­wa­ne, a pod­kre­ślo­ne w ten spo­sób łu­ki brwio­we nada­dzą twa­rzy wy­ra­zi­sty kształt.

Dlaczego jest tak ważne?
Często pytacie mnie czy korekta makijażu permanentnego jest konieczna, odpowiedz jest jedna - TAK
- Jest to warunek konieczny do uzyskania efektu końcowego i jest ostatnim etapem procedury zabiegowej.
- Pamiętajmy, Makijaż Permanentny to zabieg na lata, zaniedbanie dopigmentowania może skutkować nierówno wygojonymi brwiami.
- Dopieszczenie - tak nazywam nasze ostatnie spotkanie w salonie i dokładnie, tak traktuje Wasze brwi - wyłapuje niedoskonałości i dopieszczam je, abyś wyszła zadowolona i z efektem jaki oczekiwałaś.
- Korektę wykonujemy w odstępie 5-8 tygodni od zabiegu, brwi w tym czasie są już zagojone i możemy dopracować je do perfekcji.
♥️ Pamiętajmy, każdy efekt budujemy etapowo !!!
Bardzo często spotykam się z pytaniami, czy da się zrobić brwi pudrowe na starym makijażu permanentnym?
Wszytko zależy od tego, w jakim stanie są nasze brwi. Zbyt ciemne brwi, asymetryczny kształt i kolor lub źle dobrany pigment nam w tym nie pomagają...
W takich przypadkach najczęściej musimy wykonać serie zabiegów usunięcia starego pigmentu, dopiero wtedy możemy przystąpić do zabiegu.
Oczywiście, wykonanie brwi pudrowych w takim przypadku jest możliwe, ale wymaga doświadczenia linergistki i nie zawsze puder będzie równie “lekki” jak w przypadku wykonania na "czystej" skórze.
 Bezpośrednio po zabiegu bardzo ważna jest pielęgnacja i postępowanie zgodnie ze wskazówkami, jest to warunek konieczny do uzyskania efektu brwi pudrowych.
🧡 Przez pierwsze godziny nawilżamy brwi mokrym wacikiem co 2h. Następny dzień tak samo. Od 3 dnia proces gojenia powinien przebiegać na sucho, unikamy wody, a pod prysznicem nie moczymy brwi.
🤎 Kolejnym etapem są strupki, które pojawia się w momencie wysuszenia i jest to naturalny proces gojenia. Oczywiście strupków nie ruszamy, powinny odpaść naturalnie , nie możemy drapać ani odrywać! Proces ten trwa około 10 dni, pełne wygojenie brwi to okres około 4-6 tygodni.
🖤 Po tym czasie ponownie się spotykamy aby wykonać dopigmentowanie koloru. Jest to kolejny warunek konieczny, jeżeli pominiemy ten etap zabieg brwi możemy uznać za nieskończony, a efekt jaki uzyskamy będzie daleki od oczekiwań. Cenę dopigmentowania zawsze podaje podczas pierwszego zabiegu.
Brwi utrzymują się około 2 lat, po tym czasie zalecam odświeżenie koloru.
PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE
Zabieg makijażu trwałego nie może być wykonany jeśli u klienta występuje którekolwiek z wymienionych przeciwwskazań:
* infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
* uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania,
* ciąża i okres laktacji,
* radio lub chemioterapia,
* półpasiec,
* świeże blizny,
* poparzenie słoneczne,
* stany zapalne,
* wybroczyny skórne,
* obniżenie odporności

PRZECIWWSKAZANIA WZGLĘDNE
To takie przeciwwskazania, które wymagają konsultacji i zgody lekarza na wykonanie zabiegu. Do ludzi podlegających pod te przeciwwskazania należą osoby zażywające leki:
* uspokajające,
* nasenne,
* przeciwzakrzepowe,
* sterydowe (trudniejsze gojenie),
* przeciwzapalne,
* antydepresyjne,
* grzybobójcze i antybiotyki,
* cukrzyca (jeśli jest wyrównana-można wykonać zabieg)

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE
To takie w których wykonanie makijażu permanentnego oraz zabiegu medycyny estetycznej jest całkowicie zabronione, a zalicza się do nich reakcje alergiczne na barwniki, nowotwory, choroby skóry na powierzchni pigmentowanej ( m.in. łuszczyca, pokrzywka) i wykwity skórne.
Zawsze przed zabiegiem wykonujemy wywiad z klientem aby niczego nie pominąć ♥️♥️